Home

hatékony orsó fedélzet michelisz futam tornádó Kimondottan Részvétel

Nagy Futam 2017 | M4 Sport

ÉLŐBEN az online WTCR-futam a virtuális Hungaroringről: Michelisz és Tassi  is rajthoz áll (19:30)
ÉLŐBEN az online WTCR-futam a virtuális Hungaroringről: Michelisz és Tassi is rajthoz áll (19:30)

Michelisz-dobogó a WTCR első hungaroringi futamán - galéria | M4 Sport

Michelisz Norbert megnyerte az első futamot Sepangban

Dráma Sepangban, Michelisz tízpontos előnnyel várja az év utolsó  WTCR-versenyét
Dráma Sepangban, Michelisz tízpontos előnnyel várja az év utolsó WTCR-versenyét

WTCC: egy bronzérem, egy törölt futam – Autó-Motor

WTCR: zengős dobogó és Michelisz 4. helye a hungaroringi 2. futamon

Telex: Negyedik helyre jutott Michelisz Norbert a Hungaroringen rendezett  WTCR-futamon
Telex: Negyedik helyre jutott Michelisz Norbert a Hungaroringen rendezett WTCR-futamon

Michelisz Norbert megnyerte a túraautó-világkupát

Index - Sport - WTCR Malajzia: a vasárnapi futamok - Percről percre

WTCR: Kaotikus verseny után 10 pont maradt Michelisz előnyéből - BRAKING  NEWS MOTORSPORT
WTCR: Kaotikus verseny után 10 pont maradt Michelisz előnyéből - BRAKING NEWS MOTORSPORT

Esélylatolgatás Michelisz Norberttel a Hungaroring WTCR futam előtt -  YouTube
Esélylatolgatás Michelisz Norberttel a Hungaroring WTCR futam előtt - YouTube

Rajt-cél győzelem és újabb pontszerzés Japánban - Michelisz Norbert  hivatalos honlapja
Rajt-cél győzelem és újabb pontszerzés Japánban - Michelisz Norbert hivatalos honlapja

Michelisz és Nagy is vezette a futamot, de végül egyikük sem nyert

Michelisz Norbert nyerte a második futamot Bahreinben (videó) | Mandiner

A BRC Racing is bemutatja a 2022-es WTCR autójuk festését

Főoldal - Michelisz Norbert hivatalos honlapja

Michelisz Norbert online szimulátor bajnokságban keresi utódját -  RaceVloggers
Michelisz Norbert online szimulátor bajnokságban keresi utódját - RaceVloggers

Michelisz Norbert autója megsérült, öt kör hátránnyal ért célba az első  hungaroringi futamon
Michelisz Norbert autója megsérült, öt kör hátránnyal ért célba az első hungaroringi futamon

Ma este ÉLŐ VIRTUÁLIS WTCR -futam a Hungaroringen: Michelisz, Tassi,  Monteiro...
Ma este ÉLŐ VIRTUÁLIS WTCR -futam a Hungaroringen: Michelisz, Tassi, Monteiro...

Index - Sport - Michelisz nyert, karnyújtásnyira a WTCR-elsőségtől  Portugáliában
Index - Sport - Michelisz nyert, karnyújtásnyira a WTCR-elsőségtől Portugáliában